Учора, 25 вересня, у парку 2-го мікрорайону молодь Жовтоводської громади висадила 30 молодих гібіскусів.
Ініціювали акцію члени Молодіжної ради, садженці придбали за власний кошт та донати жовтоводців.
До висадки дерев залучили студентів з усіх трьох міських вишів та учасників військово-патріотичного куртка «Сокіл» («Джура») ліцею «Перспектива».


«Ми не просто садимо дерева, ми створюємо майбутнє разом! Кожен саджанець – це символ нашої любові до природи, надії на майбутнє, єдності та спільного бажання зробити наше місто ще гарнішим. Приєднуйтесь та підтримуйте наші ініціативи. Бо кожна така акція – це маленький крок до великих змін», - говорить членкиня Молодіжної ради Тетяна Лутченко.
За допомогу у проведенні заходу, молодь міста висловлює щиру вдячність управлінню ЖКГ, відділу молоді і спорту виконкому та працівникам «Благоустрою».
Фото: Дмитра Нобєлєва.