У парку 2-го мікрорайону молодь міста висадила садженці гібіскусів
опубліковано 26 вересня 2024 року о 11:13

Учора, 25 вересня, у парку 2-го мікрорайону молодь Жовтоводської громади висадила 30 молодих гібіскусів.

Ініціювали акцію члени Молодіжної ради, садженці придбали за власний кошт та донати жовтоводців.

До висадки дерев залучили студентів з усіх трьох міських вишів та учасників військово-патріотичного куртка «Сокіл» («Джура») ліцею «Перспектива».

«Ми не просто садимо дерева, ми створюємо майбутнє разом! Кожен саджанець – це символ нашої любові до природи, надії на майбутнє, єдності та спільного бажання зробити наше місто ще гарнішим. Приєднуйтесь та підтримуйте наші ініціативи. Бо кожна така акція – це маленький крок до великих змін», - говорить членкиня Молодіжної ради Тетяна Лутченко.

За допомогу у проведенні заходу, молодь міста висловлює щиру вдячність управлінню ЖКГ, відділу молоді і спорту виконкому та працівникам «Благоустрою».

Фото: Дмитра Нобєлєва.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux