Центр зайнятості

20.02.2024

У рамках інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен» фахівці Жовтоводського управління Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості вкотре зустрілись із внутрішньо переміщеними особами. Зустріч проходила на базі КЗ «Центр надання соціальних послуг» Жовтоводської міської ради спільно з соціальними партнерами. Присутні отримали інформацію про комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, стан та потреби місцевого ринку праці, отримання психологічної та консультативної підтримки у пошуку роботи, організації за потреби професійної підготовки/перепідготовки чи підвищення кваліфікації.

Особливу увагу було приділено активним програмам, які реалізує служба зайнятості, а саме:

- можливість отримання ваучера на навчання для здобуття нової професії або підвищення кваліфікації;

- можливість отримання мікрогранту на створення власного бізнесу у рамках реалізації державної програми «єРобота».

Зустріч проходила в режимі конструктивного діалогу. У слухачів виникало багато нагальних питань, зокрема, щодо звільнення в односторонньому порядку, питання перепідготовки тощо. Бажаючі мали можливість поспілкуватися з фахівцями особисто та отримати на свої питання вичерпні відповіді.

Додаткові консультації внутрішньо переміщені особи можуть отримати, звернувшись до Жовтоводського управління Кам’янської філії ДОЦЗ: вул. 8-го Березня, 29. Телефон для довідок: 099-617-25-79.


16.02.2024

Жовтоводське управління Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з соціальними партнерами з метою надання інформаційних та консультативних послуг зареєстрованим безробітним. Так, днями, на базі управління відбулася зустріч безробітних громадян передпенсійного віку Жовтоводського управління з заступником начальника відділу обслуговування громадян № 11 сервісного центру Пенсійного фонду України ІЛЬЧЕНКО Мариною.

Пані Марина розповіла присутнім про роботу із застрахованими особами, про основні засади та принципи роботи відділу. Детально пояснила про послугу Пенсійного фонду: кожен громадянин має право звернутися до Пенсійного фонду з пакетом документів для перевірки їх достовірності, правильності заповнення та доцільності подання документів для призначення пенсії. Крім цього, громадяни можуть отримати детальні консультації, адже майбутній пенсіонер може звернутись набагато раніше до моменту призначення пенсії, щоб були час та можливість виправити заздалегідь усі помилки. Також спікер наголосила на необхідності надбання страхового стажу, пояснила наслідки, які можуть виникнути у разі несплати страхових внесків, а також окреслила переваги легального працевлаштування, можливості та умови укладання договору добровільного пенсійного страхування для призначення пенсії в майбутньому. Слухачі отримали роз’яснення щодо порядку отримання довідок за формами ОК-7 та ОК-5, щодо СМС-інформування, а також, щодо виплат Пенсійного фонду. Присутні мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на свої питання як під час заходу, так і в особистому спілкуванні з фахівцем.

За додатковими консультаціями звертайтеся до Жовтоводського управління Кам’янської філії ДОЦЗ: вул. 8-го Березня, 29,

https://www.facebook.com/Zhovtivodycentr/. Телефон для довідок: 099-617-25-79.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux